Förtroendevald   Birgitta Markevärn (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   birgitta.markevarn@sd.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
FAMILJE- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN AU Ersättare 2019-03-28 --
FAMILJE- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ledamot 2019-03-25 --
FAMILJE- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN Ersättare 2018-12-17 -- 2019-03-25
NÄMNDEN FÖR KULTUR, IDROTT OCH FRITID Ledamot 2018-12-17 -- 2019-03-25
NÄMNDEN FÖR OMSORG OCH STÖD Ersättare 2018-12-17 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-15 --
VÄLFÄRDSNÄMNDEN Ersättare 2017-10-30 -- 2018-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE BEREDNING FÖR SAMHÄLLSUTVECKLING Ledamot 2017-01-30 -- 2017-10-30
KOMMUNFULLMÄKTIGE BEREDNING FÖR SAMHÄLLSUTVECKLING Ledamot 2016-01-29 -- 2016-12-12
 
Uppdaterad 2019-08-21 23:00:07