Förtroendevald   Egon Olsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Valnämnden Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Valnämnden Ledamot 2000-05-15 -- 2002-12-31
Kommunrevisionen Ersättare 1999-01-01 -- 1999-08-30
Valnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 2000-05-15
 
Uppdaterad 2024-06-19 23:00:34