Förtroendevald   Lars Karlsson (s) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   carlssonpol2006@gmail.com
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ersättare 2020-05-06 --
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2020-01-01 --
Familje- och Utbildningsnämnden 2:e v ordf 2018-12-17 --
Familje- och Utbildningsnämndens arbetsutskott 2:e v ordf 2018-12-17 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2021-10-15 23:01:10