Förtroendevald   Lars Karlsson (s) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   carlssonpol2006@gmail.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ersättare 2020-05-06 --
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2020-01-01 --
Familje- och Utbildningsnämnden 2:e v ordf 2018-12-17 --
Familje- och Utbildningsnämndens arbetsutskott 2:e v ordf 2018-12-17 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2016-01-01 -- 2019-12-31
Borgerliga Vigselförrättare/partnerskapsförättare Vigselförrättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Stiftelsen Ängelholms Skollovskolonifond Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Välfärdsnämnden Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Byggnadsnämnden Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Stiftelsen Ängelholms Skollovskolonifond Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-11-01 -- 2014-10-14
Konstkommitté Ledamot 2009-01-20 -- 2009-12-31
Kultur- och Fritidsnämnden Ledamot 2009-01-01 -- 2010-12-31
 
Uppdaterad 2021-10-15 23:01:10