Förtroendevald   Maria Cronkvist (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   maria.cronkvist@moderat.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-05-27 --
Myndighetsnämnden Ersättare 2015-01-01 -- 2015-05-25
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
 
Uppdaterad 2021-12-08 23:00:54