Förtroendevald   Lars Rask (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 -- 2015-01-26
Kommunfullmäktige Ersättare 2012-10-01 -- 2014-10-14
Nämnden för Kultur, Idrott och Fritid Ersättare 2021-12-20 -- 2022-12-31
Nämnden för Kultur, Idrott och Fritid Ersättare 2018-12-17 -- 2019-04-29
Nämnden för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2019-04-29 -- 2020-06-22
 
Uppdaterad 2023-09-28 23:01:40