Förtroendevald   Alexander Johnsson (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   alexander.johnsson@sd.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-16 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-01-27 --
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2018-12-17 --
 
Uppdaterad 2021-10-15 23:01:10