Förtroendevald   Alexander Johnsson (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelsen Ersättare 2021-09-27 -- 2021-09-28
AB Ängelholmshem Ersättare 2020-01-27 -- 2020-03-30
AB Ängelholmslokaler Ersättare 2020-01-27 -- 2020-03-30
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-01-27 -- 2022-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2018-12-17 -- 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-16 -- 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2020-01-27
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsutveckling Ledamot 2017-10-30 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08