Förtroendevald   Alexander Johnsson (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   Alexander.Johnsson@pol.engelholm.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
AB Ängelholmshem Ersättare 2020-01-27 -- 2020-03-30
AB Ängelholmslokaler Ersättare 2020-01-27 -- 2020-03-30
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2020-01-27
Kommunstyrelsen Ersättare 2021-09-27 -- 2021-09-28
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-16 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-01-27 --
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsutveckling Ledamot 2017-10-30 -- 2018-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2018-12-17 --
 
Uppdaterad 2022-05-23 23:01:22