Förtroendevald   Åsa Larsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   asa.larsson@iogt.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Bjäre Kraft, Ekonomisk Förening Personlig ersättare 2019-01-01 --
Kommunförbundet Skåne, Förbundsmöten Ombud 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-16 --
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2020-01-01 --
Skånes Luftvårdsförbund Ersättare för ombud 2019-01-01 --
Kommunstyrelsens Arbetsmarknadsutskott Ersättare 2018-12-17 --
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2018-12-17 --
Kommunstyrelsens Personalutskott Ersättare 2018-12-17 --
Kommunstyrelsens Samverkansutskott Ersättare 2018-12-17 --
Nordvästskånes Kustvattenkommitté Ersättare 2019-01-16 --
Ängelholms stadshus AB Ersättare 2020-10-26 --
 
Uppdaterad 2021-11-27 23:00:47