Förtroendevald   Conny Jansson (mp) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Valnämnden Ersättare 2018-12-17 --
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsutveckling Ledamot 2017-01-30 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2016-04-07 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsutveckling Ledamot 2016-01-29 -- 2016-12-12
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsutveckling Ersättare 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunfullmäktigeberedning - Beredningen för Folkhälsa Ersättare 2013-01-03 -- 2014-12-31
Handikapprådet Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
 
Uppdaterad 2021-06-20 23:00:36