Förtroendevald   Hans Andersson (-) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsbyggnad Ledamot 2016-01-01 -- 2016-03-31
Kommunfullmäktigeberedning - Tillfällig Beredning för Skydd och Bevarande av Äng Ledamot 2015-01-26 -- 2015-10-31
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsbyggnad Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2013-03-08 -- 2014-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare 2011-11-09 -- 2013-03-08
Kommunfullmäktigeberedning - Beredningen för Medborgardialog Ersättare 2011-01-01 -- 2012-02-27
 
Uppdaterad 2022-08-07 23:00:42