Förtroendevald   Pia Ohrberg (ep) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 -- 2020-10-26
Kommunfullmäktige Ledamot 2016-08-29 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg 1:e v ordf 2016-04-01 -- 2018-10-29
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg 1:e v ordf 2016-01-01 -- 2016-03-31
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg 1:e v ordf 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 -- 2016-08-28
 
Uppdaterad 2024-07-12 23:00:50