Förtroendevald   Susanne Brodin-Ahlberg (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Nämnden för Kultur, Idrott och Fritid Ersättare 2020-05-25 -- 2022-12-31
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande Ledamot 2016-01-29 -- 2016-06-27
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande Ledamot 2015-06-22 -- 2015-12-31
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande Ersättare 2015-01-01 -- 2015-06-22
 
Uppdaterad 2024-07-19 23:00:51