Förtroendevald   Inger Rengstedt (ep) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-11-03 -- 2022-10-14
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2020-01-01 -- 2023-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2020-11-03
Kommunfullmäktige Beredning för Omsorg Ledamot 2017-01-30 -- 2018-10-29
Kommunfullmäktige Ersättare 2016-08-28 -- 2018-10-14
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2016-01-01 -- 2019-12-31
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande Ersättare 2015-01-01 -- 2015-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-23 23:00:10