Förtroendevald   Fanny Krumlinde Handreck (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-10-25 -- 2022-10-14
Nämnden för Omsorg och Stöd Ersättare 2021-09-27 -- 2022-12-31
Nämnden för Omsorg och Stöd Ersättare 2021-03-22 -- 2021-03-22
Nämnden för Omsorg och Stöd Ersättare 2021-03-22 -- 2021-09-27
Kommunstyrelsens utskott för Myndighetsutövning Ersättare 2018-11-01 -- 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-16 -- 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2021-11-16
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-02-26 -- 2018-10-15
Myndighetsnämnden Ersättare 2015-01-01 -- 2016-02-29
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-12-15 -- 2016-02-29
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08