Förtroendevald   Mimmi Heinegren (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Familje- och Utbildningsnämnden Ledamot 2020-01-27 -- 2022-12-31
Familje- och Utbildningsnämnden Ledamot 2020-01-27 -- 2020-01-27
Familje- och Utbildningsnämndens arbetsutskott Ledamot 2020-01-27 -- 2022-12-31
Nämnden för Omsorg och Stöd Ersättare 2019-03-25 -- 2022-12-31
Familje- och Utbildningsnämnden Ersättare 2018-12-17 -- 2020-01-27
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08