Förtroendevald   Gunbritt Johansson (spi) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Socialnämnden Ersättare 2008-01-28 -- 2009-02-23
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kommunrevisionen Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1991-11-01 -- 1994-10-31
 
Uppdaterad 2024-07-18 23:00:21