Förtroendevald   Aina Jansson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Socialnämnden Ledamot 1999-01-01 -- 2000-04-30
Socialnämnden Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1993-03-04 -- 1994-10-31
Socialnämnden Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-12 23:00:50