Förtroendevald   Sven Sollenbring (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Byggnadsnämnden Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Byggnadsnämnden Ledamot 2009-03-30 -- 2010-12-31
Byggnadsnämnden Ersättare 2007-01-01 -- 2009-03-30
Byggnadsnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Byggnadsnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08