Förtroendevald   Odette Bodéré-Nelson (c) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Miljönämnden Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1991-11-01 -- 1994-10-31
Miljönämnden Ledamot 1989-01-01 -- 1991-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1988-11-01 -- 1991-10-31
Miljönämnden Ledamot 1988-01-01 -- 1988-12-31
Miljönämnden Ersättare 1986-01-01 -- 1987-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1985-11-01 -- 1988-10-31
Miljönämnden Ersättare 1983-01-01 -- 1985-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-12 23:00:50