Förtroendevald   Marianne Fontaine Jern (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2008-09-16 -- 2008-12-15
Valnämnden Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 1999-01-01 -- 2000-12-11
Socialnämnden Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-26 -- 2000-09-18
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 1998-11-26
 
Uppdaterad 2022-08-07 23:00:42