Förtroendevald   Ulf Pettersson (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Byggnadsnämnden Ledamot 2007-01-01 -- 2007-04-05
Byggnadsnämnden Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Byggnadsnämnden Ersättare 2001-03-26 -- 2002-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-12 23:00:50