Förtroendevald   Linda Christiansson (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2007-02-12 -- 2007-03-13
Socialnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
 
Uppdaterad 2022-08-07 23:00:42