Förtroendevald   Kristian Mortensen (opol) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunala rådet för funktionshinderfrågor Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunala rådet för funktionshinderfrågor Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunala rådet för funktionshinderfrågor Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-12 23:00:50