Förtroendevald   Lennart Strand (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2001-10-26 -- 2002-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1996-07-04 -- 1998-10-31
 
Uppdaterad 2024-07-12 23:00:50