Förtroendevald   Lars Karlsson (s) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
FAMILJE- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN 2:e v ordf 2018-12-17 --
FAMILJE- OCH UTBILDNINGSNÄMNDEN AU 2:e v ordf 2018-12-17 --
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-15 --
NÄMNDEMÄN, HELSINGBORGS TINGSRÄTT Ledamot 2016-01-01 --
 
Uppdaterad 2019-10-17 23:00:04