Förtroendevald   Carina Hammarstrand (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2003-04-09 -- 2006-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2003-04-09
Kommunfullmäktige Ledamot 2000-03-08 -- 2002-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2000-03-08
 
Uppdaterad 2024-07-12 23:00:50