Förtroendevald   Lennarth Svensson (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   Lennarth.svensson@surfia.nu
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
AB Ängelholmslokaler Ersättare 2021-01-01 --
Nämnden för Omsorg och Stöd Ersättare 2018-12-17 --
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsutveckling Ledamot 2017-01-30 -- 2018-02-26
Styrgrupp för Utveckling av Den Politiska Organisationen Ersättare 2016-06-01 -- 2018-02-26
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsutveckling Ledamot 2016-01-29 -- 2016-12-12
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsbyggnad Ersättare 2016-01-01 -- 2016-03-31
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsbyggnad Ersättare 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsutveckling Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 -- 2018-02-26
Kommunstyrelsens Personalutskott Ledamot 2013-08-14 -- 2014-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2013-06-24 -- 2014-12-15
Räddningsnämnden Ersättare 2013-06-24 -- 2014-12-31
 
Uppdaterad 2021-11-27 23:00:47