Förtroendevald   Göran Claesson (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Nämnden för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2020-05-25 -- 2022-12-31
Kommunfullmäktiges Fasta Beredning 1 Ledamot 2019-01-01 -- 2021-12-20
 
Uppdaterad 2024-06-21 23:01:15