Förtroendevald   Roy Ekstrand (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-12-20 --
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2018-12-17 --
Välfärdsnämnden Ersättare 2015-06-22 -- 2016-09-26
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande Ledamot 2015-01-01 -- 2015-06-22
Välfärdsnämnden Ledamot 2016-09-26 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2021-12-08 23:00:54