Förtroendevald   Dorthe Sjöholm (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Familje- och Utbildningsnämnden Ersättare 2021-12-20 -- 2022-03-28
Familje- och Utbildningsnämnden Ersättare 2021-03-22 -- 2021-12-20
Familje- och Utbildningsnämnden Ersättare 2020-01-27 -- 2020-01-27
Familje- och Utbildningsnämnden Ersättare 2018-12-17 -- 2020-02-24
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 -- 2020-02-24
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2020-01-01 -- 2023-12-31
Nämnden för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2018-12-17 -- 2020-02-24
 
Uppdaterad 2024-05-27 23:00:46