Förtroendevald   Marie Lennerljung (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-22 -- 2006-10-31
Socialnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Tekniska Nämnden Ersättare 2007-01-01 -- 2007-10-29
 
Uppdaterad 2024-07-12 23:00:50