Förtroendevald   Liselott Perlhagen (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Myndighetsnämnden Ersättare 2015-12-14 -- 2017-02-27
Kommunfullmäktige Ersättare 2015-02-10 -- 2015-11-10
Kommunfullmäktige Ledamot 2013-12-16 -- 2014-10-14
Socialnämnden 1:e v ordf 2011-01-01 -- 2012-01-30
Socialnämndens arbetsutskott 1:e v ordf 2011-01-01 -- 2012-01-30
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-11-01 -- 2013-12-16
Socialnämnden Ersättare 2010-06-28 -- 2010-12-31
 
Uppdaterad 2022-05-23 23:01:22