Förtroendevald   Christer Håkansson (kd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2013-12-16 -- 2014-10-14
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Lekmannarevisor 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-15
Stiftelsen Sommarsol Revisor 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2009-09-11 -- 2009-09-21
Bjäre Hemvärnskompani Revisor 2007-01-01 -- 2010-12-31
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Lekmannarevisor 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Huvudmän, Sparbanksstiftelsen Gripen, Ängelholm Ledamot 2003-01-01 -- 2006-03-27
Jöns Hansson i Heagårdens Stiftelse Lekmannarevisor 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Munkaljungbybyggen, AB Personlig ersättare 2002-03-25 -- 2002-12-31
Huvudmän, Sparbanksstiftelsen Gripen, Ängelholm Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunrevisionen Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2002-10-31
Huvudmän, Sparbanksstiftelsen Gripen, Ängelholm Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1991-11-01 -- 1994-10-31
 
Uppdaterad 2024-07-19 23:00:51