Förtroendevald   Maja Bäckström (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ersättare 2011-01-01 -- 2009-12-31
Ängelholms Civilförsvarsförening Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Överförmyndarnämnden 2:e v ordf 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ersättare 2009-01-01 -- 2009-12-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ersättare 2008-01-01 -- 2008-12-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ersättare 2007-01-01 -- 2008-01-01
Vuxenutbildningsrådet Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Ängelholms Civilförsvarsförening Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Överförmyndarnämnden 2:e v ordf 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2010-10-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ersättare 2006-01-01 -- 2006-12-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ersättare 2005-01-01 -- 2005-12-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ersättare 2004-01-01 -- 2004-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2003-01-27 -- 2006-12-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ersättare 2003-01-01 -- 2003-12-31
Vuxenutbildningsrådet Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Ängelholms Civilförsvarsförening Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Överförmyndarnämnden 2:e v ordf 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ersättare 2001-01-01 -- 2002-12-31
Ängelholms Civilförsvarsförening Ersättare 2000-05-15 -- 2002-12-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ersättare 2000-01-01 -- 2000-12-31
Kommunalförbundet av Media Skåne, Förbundsdirektionen Ersättare 1999-01-01 -- 1999-12-31
Överförmyndarnämnden 2:e v ordf 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Överförmyndarnämnden Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-19 23:00:51