Förtroendevald   Bertil Nordström (spi) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Pensionärsrådet Ersättare 2019-08-16 -- 2021-02-26
Kommunfullmäktige Ledamot 2009-03-30 -- 2010-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2008-01-10 -- 2009-05-08
Kommunfullmäktiges Valberedning Ledamot 2003-01-01 -- 2006-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-11-01 -- 2006-10-31
 
Uppdaterad 2024-04-21 23:00:31