Förtroendevald   Ulf Hiselius (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktigeberedning - Beredningen för Folkhälsa Ersättare 2013-01-03 -- 2014-12-31
Miljönämnden Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2009-01-08 -- 2010-10-31
Huvudmän, Sparbanksstiftelsen Gripen, Ängelholm Ledamot 2007-02-26 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2004-03-10 -- 2006-10-31
Tekniska Nämnden 1:e v ordf 2003-01-01 -- 2003-12-31
Tekniska Nämndens arbetsutskott 1:e v ordf 2003-01-01 -- 2003-12-31
Valnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
 
Uppdaterad 2024-02-26 23:00:38