Förtroendevald   Marita Tuvesson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-09-12 -- 2018-10-14
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2016-01-01 -- 2019-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Pensionärsrådet Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Socialnämnden Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Socialnämnden Ledamot 2009-05-25 -- 2010-12-31
Pensionärsrådet Ersättare 2009-05-12 -- 2010-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Socialnämnden Ersättare 2007-01-01 -- 2009-05-25
Socialnämnden Ersättare 2003-05-26 -- 2006-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunrevisionen Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Nämndemän, Helsingborgs Tingsrätt Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1991-11-01 -- 1994-10-31
 
Uppdaterad 2024-07-12 23:00:50