Förtroendevald   Hans Wahlgren (v) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2006-11-01 -- 2010-10-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ledamot 2004-01-26 -- 2006-10-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 2003-01-01 -- 2004-01-26
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2002-10-31
 
Uppdaterad 2022-08-07 23:00:42