Förtroendevald   Kenth Nilsson (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Byggnadsnämnden Ledamot 2003-01-01 -- 2004-10-25
Kommunfullmäktige Ledamot 2002-12-02 -- 2004-10-25
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2002-12-02
Kommunfullmäktige Ledamot 2000-10-09 -- 2002-10-31
Byggnadsnämnden Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Byggnadsnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2000-10-09
Byggnadsnämnden Ersättare 1997-04-21 -- 1998-12-31
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08