Förtroendevald   Mats Olsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2013-09-03 -- 2014-10-14
Byggnadsnämnden Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Byggnadsnämnden Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2003-05-13 -- 2006-10-31
Byggnadsnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-18 23:00:21