Förtroendevald   Rigmor Säfsten (mp) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2000-04-03 -- 2000-04-17
Kommunfullmäktige Ersättare 1994-12-21 -- 1998-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1991-11-01 -- 1994-10-31
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08