Förtroendevald   Mats Widén (c) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2021-03-22 -- 2022-12-31
Familje- och Utbildningsnämnden Ersättare 2018-12-17 -- 2021-03-22
Kommunfullmäktige Beredning för Samhällsutveckling Ledamot 2018-04-23 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2024-04-21 23:00:31