Förtroendevald   Sofia Gunnarsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   sofgunn@gmail.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Familje- och Utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2020-12-01 --
Familje- och Utbildningsnämnden Ledamot 2018-12-17 --
Kommunfullmäktige Beredning för Kultur, Idrott och Fritid Ledamot 2017-04-24 -- 2018-06-18
 
Uppdaterad 2021-12-08 23:00:54