Förtroendevald   Fredrik Ljung (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Byggnadsnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2004-11-09 -- 2006-10-31
Byggnadsnämnden Ledamot 2007-01-01 -- 2009-10-19
 
Uppdaterad 2022-09-25 23:01:06