Förtroendevald   Anita Rosén (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2018-12-17 -- 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämndens arbetsutskott Ledamot 2018-12-17 -- 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 -- 2022-10-14
Kommunfullmäktiges Valberedning Ledamot 2018-10-10 -- 2022-10-14
Myndighetsnämnden Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2023-02-08 23:01:02