Förtroendevald   Endre Kvanta (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2000-11-21 -- 2002-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2000-11-21
Kommunfullmäktiges Valberedning Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1991-11-01 -- 1994-10-31
Miljönämnden Ersättare 1989-01-01 -- 1991-12-31
 
Uppdaterad 2024-06-20 23:00:08