Förtroendevald   Björn Vallin (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande Ledamot 2016-04-25 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktigeberedning för Lärande Ersättare 2015-01-01 -- 2015-12-31
Pensionärsrådet Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Vänortskommittén Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-11-01 -- 2014-10-14
Pensionärsrådet Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Vänortskommittén Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2004-03-10 -- 2006-10-31
Vänortskommittén Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2004-03-10
Vänortskommittén Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-26 -- 2002-10-31
Huvudmän, Sparbanksstiftelsen Gripen, Ängelholm Ledamot 1997-08-25 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1996-01-23 -- 1998-10-31
Miljönämnden Ersättare 1993-10-18 -- 1994-12-31
 
Uppdaterad 2024-07-18 23:00:21