Förtroendevald   Gun Kempe (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2002-11-18
Kommunstyrelsen Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsens Personalutskott Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Räddningsnämnden Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2002-10-31
AB Ängelholmshem Revisor 1995-01-01 -- 1995-04-24
Kommunrevisionen Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
 
Uppdaterad 2022-08-07 23:00:42